Skip to main content Skip to search

O nás

Podnikateľské poradenstvo a outsourcing v Poľsku

Pomáhame podnikateľom a firmám nájsť optimálnu formu podnikania v Poľsku. Informujeme Vás o rozdieloch v legislatíve, radíme v pracovno-právnych otázkach, zakladáme spoločnosti a poskytujeme finančný outsourcing a ďalšie podnikateľské poradenstvo v Poľsku.

Individuálny prístup

Poskytujeme Vám kvalitné poradenské a outsourcingové služby vďaka kvalifikovaným a skúseným poradcom a licencovaným účtovníkom. Pri poskytovaní služieb sa na Vašu firmu pozeráme komplexne, neriešime zadanie ako také, ale zameriavame sa na konečný očakávaný výsledok s prihliadnutím na špecifiká Vašej spoločnosti a oblasti v ktorej pracujete.

Tento spôsob práce poskytuje individuálny prístup a umožňuje priamy kontakt s ľuďmi, ktorí si plne uvedomujú svoje pracovné poslanie. Úspech našich klientov je aj našim úspechom. Preto v našej práci pomáhame pri výbere optimálnych riešení na zníženie nákladov na podnikanie a celkový úspech a rast Vašej spoločnosti.

Zameranie na Poľsko

Podelíme sa s Vami o naše skúsenosti

Rozhodli sme sa podporovať podnikateľov pri vstupe na poľský trh a ich podnikateľských aktivitách v Poľsku. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti z nás robia skúsených poradcov a dodávateľov účtovných a daňových služieb.

Našim cieľom je zjednodušiť Vám podnikanie v Poľsku, t.j. ponúknuť Vám podnikateľom, čo najlepšie služby ohľadne spracovania účtovníctva, miezd, daní, založenia prevádzky alebo spoločnosti.

Uľahčíme Vám vstup na poľský trh, poskytneme informácie s ohľadom na ekonomické a právne prostredie v Poľsku. Poradíme pri výbere vhodnej formy vstupu na poľský trh a zabezpečíme pre Vás kompletnú účtovnú a daňovú agendu.

Naše doterajšie skúsenosti nám dovoľujú spolupracovať s mnohými náročnými klientmi z viacerých oblastí podnikania.

Výborná znalosť poľského trhu je základným kameňom našej stratégie, ktorá nám umožňuje zaistiť spokojnosť zákazníkov. Náš tím je zložený z profesionálov, ktorí sa špecializujú v oblasti rozvoja podnikania, personalistiky, práva, daňových a účtovných služieb.

HISTÓRIA

Prešli sme dlhú cestu, od prvých prekážok omylov a náročného získavania skúseností. Za posledných 15 rokov sme získali vyše 100 spokojných klientov, ktorým odovzdávame skúsenosti a zabezpečujeme profesionálny servis v oblasti účtovníctva, miezd a daní v Poľsku.

 • 2003

  Prvé pokusy o spoluprácu s Poliakmi. Prvé veľké zistenie: „Angličtina je fajn, ale bez poľštiny sa nikam nedostaneme.“

 • 2007

  Stretávame sa s realitou na cezhraničných slovensko a česko – poľských projektoch, spoznávame rozdiely v daňovej oblasti. Uvedomujeme si vážnosť situácie.

 • 2009

  Dnes ešte netušíme, že najbližšie roky strávime v Poľsku, zúčastníme sa mnohých hospodárskych fór v ČR, SR a Poľsku ako spíkri, delíme sa o skúsenosti a riešime pre klientov náročné situácie pri ich podnikaní v Poľsku.

 • 2012

  Spolupracujeme s prestížnymi stavebnými a montážnymi spoločnosťami, radíme v daňovej oblasti, staráme sa o personalistiku a mzdy desiatkam vyslaných zamestnancov do Poľska.

 • 2017

  Po desiatich rokoch aktívnej práce sme zostavili ucelené portfólio služieb a poradenstva pre firmy smerujúce do Poľska. Na dennej báze radíme klientom a dodávame účtovné, mzdové a daňové služby v Poľsku.

 • 2019

  Obdobie pandémie COVID-19 rozšírilo podnikateľské prostredie o množstvo internetových obchodov a ešte viac otvorilo hranice pre pohyb tovaru nielen v rámci EÚ. Boli sme pri tom najmä s poradenstvom ohľadne DPH.

 • 2023

  Rozšírili sme portfólio služieb o podporu pri vyhľadávaní obchodných partnerov v Poľsku – pre umiestnenie produkcie slovenských firiem a rovnako aj pre získanie dodávateľov za veľmi výhodné ceny.

Telefón

+421 949 299 992

E-mail

info@opolsku.sk
Už čoskoro